• 254611
  • 10040

1 / 3

Zoom In

  • 254611
  • 10040

BANNER

Акумулятор Banner Power Bull PRO P10040 EN 820A (R+)

3,416.00

Найвища якість з 1937 року Будучи провідним європейським виробником акумуляторів, компанія Banner виробляє і продає стартерні акумулятори, а також промислові… детальніше

Порівняти

SKU:
10040
Виробник
Banner
Номінальна ємність

100 Ah

Країна виробник

Австрія

Призначення

вантажні автомобілі, легкові автомобілі

Опис

Найвища якість з 1937 року

Будучи провідним європейським виробником акумуляторів, компанія Banner виробляє і продає стартерні акумулятори, а також промислові акумулятори для приводних механізмів і енергопостачання найвищої якості.

Компанія Banner Batterien - це незалежне австрійське сімейне підприємство міжнародного рівня, яким в третьому поколінні управляють Андреас і Томас Баварт (праворуч). Вона має багаторічний досвід в області виробництва і збуту акумуляторів, промислових акумуляторів, приладдя для акумуляторів і важків для балансування коліс.

Будучи підприємством з виробничою базою в місті Лінц-Леондинг, компанія Banner відноситься до числа найсучасніших і екологічних заводів з виробництва акумуляторів в Європі. Компанія Banner поставляє свою продукцію найбільшим виробникам автомобілів, таким як BMW, VW, Audi, Porsche, Mercedes, Rolls-Royce, Seat, Aston Martin, Suzuki, Volvo, Kässbohrer, Liebherr і багато інших.

Вже протягом 80 років знаменитий символ буйвола уособлює виробництво акумуляторів, які відповідають найвищим стандартам якості. 810 співробітників в спільній праці забезпечують стійкий успіх підприємства.

Переваги:

Економія палива та CO2 і дбайливе ставлення до довкілля. З екологічними акумуляторами з системою Старт / Стоп від компанії Banner. 100% вторинна переробка відпрацьованих акумуляторів, які не завдає шкоди навколишньому середовищу.

ОРИГІНАЛЬНА ЯКІСТЬ для дообладнання. Акумулятори Banner точно відповідають критеріям провідних німецьких виробників транспортних засобів. Ці накопичувачі енергії розроблені для сучасних транспортних засобів з високим споживанням енергії.

Зовсім не вимагають техобслуговування завдяки сучасній кальцієвої технології. Більше стартовою сили - максимальна надійність - більш висока здатність глибокого розряду - легша заряджанність.

DOUBLE TOP - подвійно надійний захист від витоку: 100% захист від витоку при куті нахилу до 55 °.

Додаткова інформація

Номінальна ємність

Країна виробник

Призначення

,

SKU:
1000EA
Виробник
EXIDE
Країна виробник:

Номінальна ємність:

Призначення:

,