• 700EK1

1 / 2

Zoom In

  • 700EK1

EXIDE

Акумулятор VOLTMASTER 74Ah EN 680A (R+)

1,648.00

Акумулятори Voltmaster - це друга лінійка стартерних свинцевих батарей відомого виробника Exide, зразки якої є вигідним варіантом за рахунок доступної… детальніше

Порівняти

SKU:
57402
Виробник
Voltmaster
Країна виробник

Іспанія

Номінальна ємність

74 Ah

Призначення

легкові автомобілі

Опис

Акумулятори Voltmaster - це друга лінійка стартерних свинцевих батарей відомого виробника Exide, зразки якої є вигідним варіантом за рахунок доступної ціни. Все АКБ повністю сертифіковані і випускаються за допомогою використання останніх тенденцій технологій в області виготовлення акумуляторів високої якості. Вольтмастер пропонує нове покоління надійних джерел енергії для легкових автомобілів. У лінійці даного виробника ви обов'язково знайдете модель, яка максимально відповідатиме вашим вимогам, тим самим надовго підтримуючи стабільну роботу вашої машини. Voltmaster пропонує асортимент високоякісних АКБ об'ємом від 44 до 180 Ач.

Акумулятори Вольтмастер - це:

Висока якість. Чи не зважаючи на те, що батареї відносяться до класу бюджетних - вони виділяються відмінними властивостями, так як для їх проектування використовуються найсучасніші технологічні рішення - ті ж самі що і для виготовлення відомого кожному водієві бренду Ексайд. Для Зменшення втрат води і саморозряду використовується додавання кальцію до позитивних і негативних пластин. Кришка батареї з хорошим газовідводом.
Доступність. АКБ даного бренду обов'язково зацікавлять водіїв, які вважають за краще купувати товар принципа «ціна-якість». Всі моделі чудово поєднують в собі ці властивості, ніж вже роки завойовують довіру водіїв з усієї Європи.
Наявність вибору. Voltmaster розробив серію кращих джерел енергії, враховуючи всі необхідні потреби сучасних автомобілів. Серед широкої лінії свинцево-кислотних батарей ви неодмінно знайдете ідеально підходить модель під технічні характеристики вашого транспортного засобу.
Сучасний дизайн. Цей бренд відповідально підійшов до питання проектування сучасних джерел енергії. Всі варіації ідеально відповідають нормам сучасного дизайну, що на сьогоднішній день теж є значимість. Кожен зразок серії оснащений зручними ручками для перенесення.
Гарантія високопродуктивної роботи.
Дані джерела енергії відмінно підходять для легкових автомобілів всіх типів. Бренд Voltmaster вже давно надає перевагу безліч власників транспортних засобів з усієї Європи завдяки наявності прекрасних показників всіх критеріїв, зокрема це - потужні пускові струми, тривалий термін служби, стабільні електричні параметри практично в будь-температурних умовах, велика кількість циклів Розряд-Заряд, термостійкості і стійкості до механічних пошкоджень. Зробивши свій вибір серед варіацій даної торгової марки ви надовго отримаєте впевненість в довгостроковій і стабільній роботі вашого авто.

Детальніше про акумулятори EXIDE (Іспанія)

Додаткова інформація

Країна виробник

Номінальна ємність

Призначення