• 2251
  • 225

1 / 3

Zoom In

  • 2251
  • 225

TENAX

Акумулятор TENAX TREND Line T65n 225Ah EN 1150A (L+)

6,500.00

Батареї Tenax ставляться при первинній комплектації на автомобілі Audi, BMW, Mercedes, Ford, Volkswagen, Peugeot, Chrysler. Дирекція Ford і Mercedes не… детальніше

Порівняти

Виробник
Tenax
Країна виробник

Чехія

Номінальна ємність

225 Ah

Призначення

вантажні автомобілі

Опис

Батареї Tenax ставляться при первинній комплектації на автомобілі Audi, BMW, Mercedes, Ford, Volkswagen, Peugeot, Chrysler. Дирекція Ford і Mercedes не раз преміювала Tenax за нульовий відсоток браку продукції. Не обійшла стороною батареї і автомобільна преса: німецький аналог «За кермом» - ADAC - визнавав Tenax переможцем свого тесту акумуляторних батарей.

За рахунок чого АКБ Tenax мають надійну репутацію і користуються попитом у лідерів світового автопрому? Tenax і VARTA це одні і ті ж акумулятори з різними етикетками. Але Теnax акумулятор, в якому покупець оплачує тільки якість, без переплати за впізнаваність бренду.

Tenax - це більш дешева VARTA

Склад свинцевої пасти, підібраний на підставі багатьох десятиліть інженерних спостережень, дає максимальні струмові характеристики. Технологія свинець-кальцій позбавляє аккум від чутливості до глибоких розрядів, властивої кальцієвим необслуговуваним батареям. АКБ Tenax захищені від закипання і вибуху, тримають заряд протягом 18 місяців з моменту випуску і не вимагають доливання води. Лабіринтова система Duplex, вбудована в кришку кожного акумулятора Tenax визнана однією з найнадійніших в європейському аккумпромі. Завдяки тому, що кришка кріпиться до моноблоку способом «сухий притирання», АБ Tenax не пропускають в атмосферу отруйних випарів і залишаються повністю герметичними. Тому, і в обслуговуванні ці батареї не потребують.

Сепаратори захищають акумулятори Tenax від коротких замикань. Решітка кожної пластини німецьких американців проводиться методом штампування Power Frame. Отримані шляхом відбитка пластини мають оптимальну електропровідністю і стійкі до корозії.

Додаткова інформація

Країна виробник

Номінальна ємність

Призначення

SKU:
0TE-H8-1
Виробник
Tenax
Країна виробник:

Номінальна ємність:

Призначення:

,