STP

Комплексний очищувач паливної системи – Дизель STP 400 мл

224.00

Концентраційна очисна здатність Комплексний очисник паливної системи дизельного двигуна STP® Complete Fuel System Cleaner-Diesel Очищує і захищає всю паливну систему… детальніше

Порівняти

Виробник
STP
Країна виробник

Великобританія

Призначення

вантажні автомобілі, легкові автомобілі

Опис

Концентраційна очисна здатність

Комплексний очисник паливної системи дизельного двигуна STP® Complete Fuel System Cleaner-Diesel

Очищує і захищає всю паливну систему Вашого автомобіля для забезпечення максимальної продуктивності.

Для стандартного та біодизельного палива

Використовувати через кожні 4000 миль

STP® Complete Fuel System Cleaner-Diesel– це комплексний очисник паливної системи бензинового двигуна, формула якого спеціально створена для очищення і забезпечення максимальної ефективності роботи всієї паливної системи і випробувана на дорогах і треках. Відчуйте різницю!

Один флакон комплексного очисника паливної системи бензинового двигуна STP® Complete Fuel System Cleaner-Diesel допомагає:

-Економити паливо

-Відновити втрату потужності і час прискорення

-Знизити шкідливі викиди вихлопних газів і дим

-Усунути труднощі при запуску і нестійкість роботи двигуна

Спосіб застосування: Додавати вміст пляшки у паливний бак (на 50-60 л) кожні 4000 миль (6400 км). Безпечний для використання з іншими добавками STP®. Підходить для: всіх дизельних двигунів, включаючи дизельні двигуни з прямим і непрямим впорскуваннямі систему безпосереднього впорскування палива, а також каталітичні конвертери.

Може бути смертельним при потраплянні в дихальні шляхи та при ковтанні. Повторне нанесення може викликати сухість і розтріскування шкіри.Зберігати у недоступному для дітей місці. ПРИ ПРОКОВТУВАННІ: звернутися в токсикологічний центр або до лікаря-фахівця/терапевта. НЕ викликати блювання. Вміст/контейнер слід утилізувати відповідно до вимог місцевих органів влади. Містить: вуглеводні, С11-С14/С10-С13, н-алкани, ізоалкани, циклічні алкани; <2%

Додаткова інформація