STP

Комплексний очисник оббивки STP Tuff Stuff 500 мл

179.00

Універсальний пінний очищувач STP TuffStuff Multi-Purpose FoamCleaner Глибоке очищення Тканинні вироби – Килими – Вінілові вироби Універсальний пінний очищувач STP… детальніше

Порівняти

Виробник
STP
Країна виробник

Іспанія

Призначення

вантажні автомобілі, клінінг, легкові автомобілі

Опис

Універсальний пінний очищувач STP TuffStuff Multi-Purpose FoamCleaner

Глибоке очищення

Тканинні вироби – Килими – Вінілові вироби

Універсальний пінний очищувач STP Multi-Purpose FoamCleaner– це ідеальний засіб для очищення будь-якої поверхні, яку можна мити, або фарбованої поверхні. Глибоке очищаюча дія піни піднімає бруд з найглибших шарів і допомагає відновити первинний колір і зовнішній вигляд. ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ТА ЧОВНІВ: Універсальний пінний очищувач STP TuffStuff особливо ефективний для чищення вінілової і тканинної оббивки, килимків, килимів і хрому. ДЛЯ БУДИНКУ: Універсальний пінний очищувач STP TuffStuff відмінно підходить для чищення приладів, жаростійкого пластику, сантехніки, асфальту або керамічної плитки, пофарбованих стін, шпалер, екранів, віконних вентиляторів, порцеляни, пофарбованої деревини або металу. Видаляє бруд і плями з вінілової або тканинної оббивки і килимів.

Спосіб застосування: Для тканини і килимів - спочатку нанести продукт на приховану ділянку, щоб перевірити стійкість фарби і стійкість до фарбування або утворення плям. 1. Добре збовтати. 2. Тримати балон у вертикальному положенні і розпилити вміст на поверхню, яку треба очистити. 3. Залишити піну TuffStuff® щоб вбралася, від 30 до 40 секунд. 4. Витерти вологою ганчіркою, губкою або щіткою, при потребі. 5. Протерти сухою ганчіркою. 6. Для того, щоб уникнути утворення плям, витерти залишки продукту зі скла або поверхні автомобіля, перш ніж він висохне.

НЕБЕЗПЕЧНО!

Надзвичайно вогненебезпечний аерозоль. Контейнер під тиском: при нагріванні може вибухнути. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати подалі від джерел тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого полум’я та інших джерел займання. Не палити біля контейнера. Не розпилювати на відкрите полум’я або інші джерела займання.Не пробивати і не спалювати контейнер, навіть після використання. Захищати від прямого сонячного світла. Не піддавати впливу температур, що перевищують 50°C/122°F.Містить: 5-<15% аліфатичних вуглеводнів, <5% неіоногенних поверхнево-активних речовин, <5% ароматизаторів, цитраль, д-лімонен.

 

Додаткова інформація