STP

Засіб для усунення витоку мастила з двигуна STP 300 мл

143.00

Добавка у моторне масло проти протікання з двигуна   Дозволяє усувати незначні витоки масла і відновлює матеріал ущільнень і прокладок.… детальніше

Порівняти

Виробник
STP
Країна виробник

Великобританія

Призначення

вантажні автомобілі, легкові автомобілі

Опис

Добавка у моторне масло проти протікання з двигуна

 

Дозволяє усувати незначні витоки масла і відновлює матеріал ущільнень і прокладок.

STP® Добавка у моторне масло проти протікання – За деякий час нормальна робота двигуна і вироблення тепла можуть викликати усадку, висушування і розтріскування ущільнень, що призводить до незначних витоків масла.Технологія STP® Добавки у моторне масло проти протіканняспеціально розроблена для відновлення усадочних і висушених полімерних з'єднань і, таким чином, допомагає зупинити дрібні витоки масла.

Підходить для мінеральних і синтетичних моторних масел. Не містить твердих частинок, які можуть засмічувати масляні фільтри і обмежувати потік масла. Не має шкідливого впливу на датчики кисню або каталітичні нейтралізатори.

Спосіб застосування: Додавати весь вміст флакона у моторне масло. Один флакон розрахований на 4-5 літрів моторного масла (приблизно 15% за об'ємом). Запустити двигун на 15 хвилин. Замінювати після кожної заміни масла. Якщо витікання продовжується після пробігу 1500 км, може знадобитися ремонт механічної частини двигуна.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Додаткова інформація