Yacco

YACCO FAP CLEAN 250мл

630.00

Високоефективний засіб для дизельного палива YACCO FAP CLEAN очищає фільтр сажі і продовжує термін його служби в умовах експлуатації автомобіля… детальніше

Порівняти

Виробник
YACCO
Країна виробник

Франція

Призначення

легкові автомобілі

Опис

Високоефективний засіб для дизельного палива YACCO FAP CLEAN очищає фільтр сажі і продовжує термін його служби в умовах експлуатації автомобіля в режимі коротких поїздок з невисокою швидкістю і частих зупинках.

Підходить для використання у всіх типах сажових (в англійському варіанті Diesel Particulate Filter, DPF, в французькому варіанті Filtre a Particules, FAP, в німецькому варіанті RubPartikelFilter, RPF) фільтрів, за винятком сажових фільтрів з системою введення присадок в паливо (наприклад, технологія концерну PSA Peugeot Citroën з рідиною EOLYS ™).

Регулярна добавка присадки підтримує фільтр сажа в чистоті, дозволяючи уникнути дорогого ремонту і витрат часу. Рекомендується застосовувати кожні 2000 км.

ПЕРЕВАГИ

Органо-металева присадка в складі продукту дозволяє забезпечити спалювання сажі при більш низькій температурі.
Рекомендується до використання при певних режимах роботи двигуна в режимах, коли пасивна регенерація фільтр сажі відбуватися не може: невелике навантаження, рух в місті і ін.
Ефективне спалювання сажі забезпечує захист фільтра в тому числі і від перегріву, збільшуючи його ресурс.
Використання присадки для захисту фільтр сажі дозволяє скоротити вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.

 

YACCO SAS (Франція)

Додаткова інформація

Країна виробник

Призначення