Barrel

Компанія об’єднує в собі багаторічний досвід продажів і сучасні технології виробництва моторних і трансмісійних масел, пропонуючи ринку мастильні матеріали під брендом «BARREL».
Продукцію відрізняють високі споживчі властивості і якості, підтверджені як лабораторними тестами, так і практикою експлуатації в різних типах двигунів і трансмісій.
Розумний маркетинговий підхід дозволяє знизити до мінімуму витрати на шляху товару до споживача.
Висока точність «like a Swiss watch» при виробництві і контроль якості є основними принципами компанії.

Виробництво масел BARREL починається з отримання високоякісних базових масел. Масла IV групи (PAO), що застосовуються у виробництві мастильних матеріалів BARREL отримують в 2 стадії шляхом складних хімічних перетворень в спеціальних реакторах з використанням каталізаторів. Складність процесу виробництва масла даного типу обумовлює більш високу вартість у порівнянні з маслами, отриманими з нафти за традиційною технологією. Масло, отримане в результаті такого процесу, не містить домішок. Це дає йому ряд незаперечних переваг. Відсутність лінійних парафінів знижує природну температуру застигання до дуже низьких значень (як правило нижче -50 º С). Високий початковий індекс в’язкості дає можливість забезпечити відмінні в’язкі характеристики моторних масел BARREL. Висока термічна стабільність продовжує терміни заміни масла і зменшує кількість високотемпературних відкладень.
Крім того при виробництві деяких масел BARREL використовуються базові масла виготовлені за технологією VHVI (VERY HIGH VISCOSITY INDEX). Технологія VHVI передбачає глибоке очищення масляних фракцій нафти з подальшою їх обробкою процесом каталітичного гідрокрекінгу. В результаті цього змінюються структура і властивості базового масла на молекулярному рівні. Таке масло називають гидрокрекинговиє і відносять до синтетичних продуктів. Гидрокрекинговиє масла мають властивості, аналогічними властивостями PAO.

Використання унікальних технологій блендінга є одним з найважливіших ланок при виробництві масел BARREL. Ретельно розроблені рецептури і найсучасніше обладнання дозволяють отримати масла, що задовольняють вимогам провідних автовиробників. Пакети присадок підбираються індивідуально для кожного типу масла і в суворій відповідності з необхідними експлуатаційними властивостями. Кваліфікований персонал і автоматизація процесів забезпечують стабільність характеристик і гарантії відповідності сучасним стандартам. Постійне впровадження інновацій в процес змішування масел дозволило добитися значного скорочення часу приготування партії масла, що виключає його перегрів в процесі змішування, а значить, і окислення, яке негативно позначається на робочих характеристиках і терміні служби масла. Всі базові масла і присадки зберігаються на заводі в особливих ємностях, пов’язаних з цехом блендінга численними трубопроводами. При подачі на лінію базове масло і компоненти проходять через змішувачі, перемішуються і в готовому вигляді перекачуються в накопичувальні ємності. Після отримання потрібної кількості готового масла система автоматично повідомляє оператору про необхідність виконати лабораторний тест якості. Після його проходження партія масла отримує технічний паспорт і відправляється на лінію розливу і упаковки. Система повністю виключає ситуацію, коли інформація, зазначена на етикетці, може не відповідати параметрам масла, залитого в каністру або бочку.

Після всіх перевірок, готову олію надходить в цех фасування. Кожна каністра проходить кілька етапів перевірок: на герметичність, на повноту наливу масла і т.д. Процес повністю автоматизований. Характерною особливістю масел BARREL є їх фасування в металеві каністри. Це надає нашим масел ряд переваг: металева каністра є захистом від підробок, вся інформація про продукт наноситься на метал, а не на паперову етикетку, що виключає можливість її переклеювання; висока міцність каністри зводить до мінімуму можливість механічних пошкоджень і деформацію при жаркій погоді; більш висока герметичність і світлонепроникність забезпечують ефективне збереження властивостей масла протягом тривалого часу. Після розливної машини каністри зважуються на вагах і проходять через струменевий принтер, який наносить на каністри номер партії і дату виготовлення масла. Процес повністю виключає потрапляння в масло сторонніх предметів, а також надіявся або перевага вмісту. Фільтрація здійснюється в кілька етапів і забезпечує повну відсутність механічних домішок. При переході фасування з одного масла на інше залишки попереднього продукту з системи видаляються повністю – шляхом зливу, відкриття всіх вентилів і засувок і ретельної продувки системи. Підтікання кришки повністю виключено. Подальша укладання каністр в картонні ящики проводиться вручну. Процес фасування масел BARREL постійно вдосконалюється. Кращі розробки в цій галузі дозволяють нам фасувати масла швидко і точно.

Контроль якості масел BARREL здійснюється в сертифікованій лабораторії, розташованій на території заводу. До завдань заводської лабораторії входить контроль якості компонентів і продукції на всіх стадіях очищення і приготування масла і точності дотримання рецептури при змішуванні на фінальному етапі. Кожна партія масла проходить ретельний аналіз за всіма ключовими показниками. Система автоматичної інтерпретації результатів і висока точність обладнання дозволяють уникнути будь-яких помилок в процесі аналізу. Кожна партія масла отримує паспорт, який зберігається в лабораторії протягом двох років. Все обладнання лабораторії проходить регулярні перевірки. Для аналізу нафтопродуктів використовується понад 400 методик випробувань, що дозволяє контролювати весь цикл починаючи з вхідного контролю якості сировини і реагентів, закінчуючи паспортизацією відвантажується заводом продукції. У нашій лабораторії постійно ведуться дослідження в галузі нафтохімії з метою вдосконалення методів виробництва і контролю. Активна робота по вдосконаленню рецептур дозволяє нашій продукції відповідати новітнім розробкам в галузі автомобілебудування. Штат випробувальної лабораторії укомплектований кваліфікованим персоналом, що має великий досвід роботи з проведення випробувань нафти, нафтопродуктів, газових конденсатів і спеціальних рідин. Контроль якості хімічних і фізичних властивостей масла є однією з головних складових нашої роботи. Кожна крапля нашої продукції відповідає заявленим вимогам.

Компанією була розроблена найбільш оптимальна логістична схема доставки моторних масел, яка дозволяє миттєво реагувати на зміну ринкових тенденцій. Наявність власного автопарку, що відповідає всім європейським і світовим вимогам, гарантує доставку масел BARREL в необхідній кількості і в найкоротші терміни для задоволення запитів споживачів. Транспортування масел BARREL не залежить від часу доби і погодних умов. Акуратність на всіх етапах транспортування, яка є невід’ємною частиною нашої роботи, забезпечує збереження продукції і збереження її товарного вигляду. Наявність власних складів на території ЄС дозволяє ефективно управляти запасами продукції і враховувати особливості різних регіонів. Логістична служба є окремим підрозділом, який співпрацює з провідними перевізниками Європи. Як і у всіх інших сферах діяльності компанії, при доставці нашої продукції ми використовуємо найсучасніші технології. Автоматизація вантажно-розвантажувальних робіт, наявність систем відстеження вантажів і використання систем позиціонування робить нашу систему доставки гнучкою і надійною. Персонал, кваліфікація якого не може викликати сумнівів, є основою оперативності та безвідмовності системи логістики. Кожна людина знає що і коли він повинен робити, щоб Ви не турбувалися про свій автомобіль.