Про нас

Приватне підприємство “Компанія ММС” засновано у 2007 році як ексклюзивний представник заводу технічних мастил і автохімії “GROM-EX” у Волинській та Рівненській областях. Від того часу наше підприємство динамічно розвиваючись, збільшуючи обсяги реалізації автотоварів та асортимент, зарекомендувало себе як надійний партнер в сфері гуртових продаж моторних,  промислових олив та мастил, автокосметики, автохімії , аксесуарів, інструменту, автомобільних фільтрів а також акумуляторів як відомих світових брендів так і вітчизняного виробництва.  Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні Приватне підприємство «Компанія ММС»  має можливість повністю забеспечити  клієнтів незалежно від форм державної реєстрації:  магазини автотоварів,  торгівельні комплекси, станції технічного обслуговувння, фермерські господарства, мережі АЗС якісними та конкуретноздатними товарами.  Для зручності наших партнерів ми здійснюємо доставку товару безпосередньо у кожну торгову точку а також відправляємо вантажі в інші регіони.

Розпочинаючі співпрацю з нами ми Вам гарантуємо:

  • Індивідуальний підхід
  • Оперативність, повнота і точність виконання замовлень
  • Широкий асортимент продукції
  • Якість товару і обслуговування
  • Детальні технічні та інші консультації

На сьогоднішній день Приватне підприємство «Компанія ММС» є  ексклюзивним представником в своєму регіоні виробників автомастил і технічних рідин – GROM-EX, MOTORLUX, V8, NORDIKA (Україна), TOTALERG (Італія), YACCO SAS (Франція), BARREL (Німеччина), акумуляторів EXIDE (Іспанія), BANNER (Австрія), TAB (Словенія), FLAGMAN (Україна) а також представляє такі бренди як: REPSOL (Іспанія), Runway (Doctor Chemical Corporation США), AG (Україна) та А-МЕГА (Україна).

Якщо вам потрібен надійний постачальник автотоварів для довгострокового співробітництва, то ви звернулися за адресою. Для своїх постійних клієнтів ми пропонуємо партнерські програми, гнучкі системи знижок, постійну технічну підтримку в режимі онлайн і гарантію на всі представлені в нашому каталозі товари.