Repsol

Український ринок моторних масел рясніє відомими брендами з Німеччини, франції, Англії, США, Скандинавії. А ось моторне масло з Іспанії нам поки невідомо. Хоча … багато хто з нас дивляться репортажі про марафоні «Париж – Дакар» і «Мото Гран-прі». А тому не могли не бачити червоно-помаранчеву розмальовку спортивних машин з логотипом Repsol на борту.

Компанія Repsol є глобальним гравцем на нафтовому ринку. Repsol – це сучасна інтегрована міжнародна нафтова організація, яка займається всіма напрямками, пов’язаними з нафтовою промисловістю включаючи видобуток газу. Компанія діє в понад 30 країнах в світі і є найбільшим нафтовим концерном в Іспанії а також Аргентині. На сьогоднішній день Repsol є найбільшою нафтовою компанією у всій Латинській Америці і сьомий в світі.
Стабільність, соціальний розвиток і дбайливе ставлення до навколишнього середовища – фонди бізнесу.
Компанія усвідомлює про велику відповідальність, яку вона несе у виконанні дій, які зосереджені на коштовному природному активі, який є і недостатнім і істотним для майбутнього людства – Енергія.

Repsol працює з командою більше ніж 35 000 чоловік у всьому світі, щоб перетворити енергію в те, що служить добробуту людей.

З метою задоволення специфічних вимог всіх без винятку споживачів, Repsol створив широкий асортимент змащувальних матеріалів, для авто, мото, індустріальних і морських секторів, вкладаючи всі свої дослідження і технології. Найвищі стандарти і найбільш вимогливі якісні специфікації включені в процес виробництва змащувальних матеріалів Repsol. Моторні масла й змащення Repsol нешкідливі для навколишнього середовища.

З 2005 року, ПП «Компанія ММС» представляє мастильні матеріали REPSOL, виробництва міжнародного нафтового концерну Repsol.

Мастильні матеріали REPSOL – відповідають всім якостям, необхідним для того, щоб називатися преміум-брендом, пропонуючи не тільки і не стільки високотехнологічний продукт, скільки повноцінне технічне рішення для кожного двигуна. Саме тому асортимент мастильних матеріалів REPSOL знайшов широке застосування як серед мото – автолюбителів, так і в професійному авто-мото спорті, в сільському господарстві і в промисловості.

В асортименті є різні мастильні матеріали, від ексклюзивних до доступних з конкурентною ціною.

Змащувальні матеріали REPSOL вийшли на ринок в ранзі переможця, і продовжують свою перевагу і на сьогоднішній день.

Мастильні матеріали REPSOL – високоякісний продукт, який завоював повагу у споживачів у всьому світі.

Відвантаження продукції зі складу в м Луцьку. Можлива доставка нашим транспортом. Номенклатуру, довідкові та рекламні матеріали надаємо додатково.

REPSOL офіційно поставляє моторні масла на конвеєри:
VW, HONDA, SEAT, MITSUBISHI, NISSAN, APRILIA, KTM, DEUTZ

Переваги моторних масел REPSOL:

високоякісний продукт
Продукт відомого виробника
Допуски найвідоміших виробників
Збільшення терміну служби двигуна
Максимальний захист двигуна від зносу
Економія палива
Легкий пуск двигуна в зимовий час
Збереження оптимального значення в’язкості масла в широкому діапазоні температур
Надійне змащування при високих навантаженнях і температурах
Перемоги команд Repsol Honda в МOTO GP, SEAT на гонках WTCC, Repsol KTM і Repsol Mitsubishi Ralliart Team в ралі Дакар, – найкращий доказ надійності, технологічної досконалості мастильних матеріалів Repsol.

Ми пропонуємо і Вам доторкнутися до легенди найвищого рівня!

БІЛЬШЕ ПРО REPSOL
ЯКЕ МАСЛО ВИБРАТИ? РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДБОРУ