YACCO

YACCO SAS – найстаріший французький виробник високоякісних масел та смазок. В період з 1994 по 2003 рік бренд YACC0 входив до складу нефтяного концерну ВСЬОГО. З 2016 року масло YACCO стало доступним також і в Україні – ексклюзивний дилер по західному регіону ПП «Компанія ММС» гарантує високу якість продукції та захист від фальсифікату, вся продукція поставляється напряму з заводу YACCO у Франції.

Виробничі потужності та лабораторія компанії Yacco розташовані в Франції та відповідають вимогам стандарту ISO 9001: 2008 (системи менеджменту якості). Управління виробництвом мастильних матеріалів повністю автоматизовано, начиная з етапу блендінгу та закінчуючи упаковкою готової продукції. Компанія має власну дослідницьку лабораторію, здатну формулювати продукти, що відповідають останнім вимогам автовиробників, на основі базових масел останнього технологічного покоління.

На нашому сайті представлена ​​лінійка продуктів YACCO (Якко), призначена для легкових автомобілів та мотоциклів, а також трансмісійних мастил та сервісних рідин. Асортимент продукції YACCO включає в себе моторні масла для мототехніки, вантажівки, будівельну та агротехніку, масла для кораблів та катерів, авіаційні масла для невеликих авіаліній, масла для садової техніки. Компанією також виробляється широка номенклатура трансмісійних масел, антифризів, гальмівна рідина, мастила. Компанія також пропонує спеціалізовані масла YACCO для класичних та колекційних автомобілів.

ЯКЕ МАСЛО ВИБРАТИ? РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДБОРУ